Skip to content
«ТМФ УКРАЇНА» вже понад десять років є надійним партнером, який займається управлінням ризиками та забезпеченням виконання статутних та корпоративних зобов'язань наших клієнтів.
Наша сильна та досвідчена команда, що складається з 50 місцевих фахівців у сфері бухгалтерського обліку, права, податкового законодавства, управління підприємством, управління персоналом та розрахунку заробітної плати, допоможе вам швидко, безпечно та ефективно зареєструвати компанію або інвестувати кошти.
Ми обслуговуємо компанії будь-якого розміру в різних галузях, зокрема у сфері фінансових послуг, роздрібної торгівлі, FMCG, енергетики та ІТ/програмного забезпечення. Ми приносимо нашим клієнтам користь завдяки нашій незалежності, знанню специфіки місцевого ринку та репутації надавача широкого спектру високоякісних та клієнтоорієнтованих послуг.
На момент написання цього тексту російські війська ведуть активні дії у багатьох частинах України. «ТМФ Груп» ввела в дію «План забезпечення безперервності бізнесу в Україні», а також вживає заходів щодо захисту та допомоги працівникам. Докладніше тут (англійською).

Office location

Київ

ТОВ «ТМФ УКРАЇНА»

вулиця Ярославів Вал, 23-A,
01054, м. Київ,
Україна
View on map
Сертифіковано відповідно до ISO/IEC 27001:2013 — «ТМФ УКРАЇНА» дотримується передових міжнародних стандартів управління інформаційною безпекою.

Local services

Окрім наших глобальних послуг «ТМФ УКРАЇНА» пропонує допомогу щодо забезпечення дотримання специфічних місцевих вимог у таких сферах:

  • Облік і оподаткування
  • Заробітна плата і кадри
  • Глобальне управління організацією

Credentials

ISO IEC 27001 Certification


Чому варто обрати саме нас?

- Вже понад 50 років ми допомагаємо компаніям у розширенні їхньої діяльності та веденні міжнародного бізнесу, і понад 16 років працюємо в Україні.

- Ми — світовий лідер та єдина компанія, що здатна комплексно надавати послуги у сфері корпоративного адміністрування, розрахунку заробітної плати та бухгалтерського обліку.

Одна фірма, один глобальний генеральний договір про надання послуг, безперебійне обслуговування та комунікація.


Expand your business efficiently across borders

Get in touch to find out how we can help your organisation grow in a complex world.

Надіслати запит (англійською) Надіслати запит (англійською)